צו ראשון – 1

אחחח! כמה זמן חיכיתי לזה! ספיישל הקומיקס השנתי של "סיפורי סבתא"! ומעבר לזה שאני מצ'פר אתכם עם קומיקס של 8 עמודים, העובדה שיש לי כבר עמודים מוכנים מראש אומרת שאני יכול למשך כמה זמן לחזור ללוח העדכונים הקודם שלי – שזה אומר שני עידכונים בשבוע! מי שאין לו סבלנות לחכות לקרוא את כל הספיישל יכול פשוט לקנות את הגליון שיצא היום של מעריב לנוער. 🙂 גם "זבנג" חוגג שם עם קומיקס אורך במיוחד, ומוצלח, לדעתי.

עבדתי ממש קשה על הספיישל הה ובדיעבד קשה לי להאמין שהצלחתי לצייר אותו בפחות או יותר שבוע, מקווה שתהנו ממנו! וכן, לא בכל עמוד יהיה פאנץ', כי זה סיפור מתמשך, אבל מקווה שהכל לפחות ישעשע 🙂
ובינתיים אני מזכיר לכם שאפשר להצטרף לפייסבוק של סיפורי סבתא כדי לראות עוד כל מיני דברים מעניינים שאולי אעלה בקרוב:

עכשיו, מעבר לזה, יש עוד שני פרוייקטים מעניינים שלי שכדאי לשי לב אליהם. בגליון שיוצא השבוע של עיתון "זבנג", גם יש לי 10 עמודי קומיקס! 4 עמודי קומיקס מאוי וויי 1, 4 עמודים חדשים מאוי וויי 2, ושני עמודי סטריפים.

ואחרון חביב, "בורקס באפלה"! מי שאוהב את הנוסלגיה קריטיק, או שאף פעם לא שמע עליו אבל אוהב ביקורות מצחיקות, מוזמן לצפות בפרוייקט החדש שאני עובד עליו עם אלעד. התפקיד שלי שם הוא מאחורי הקלעים, אני רק כו-כותב(שזה כותב עם גמגום), אבל עדיין. "בורקס באפלה" היא סדרת ביקורות וידיאו מצחיקות על סרטים ישראלים ישנים שאף אחד לא מכיר, ורוב הזמן, בגלל סיבות טובות מאוד. עכשיו, אני יודע מה חלקכם חושבים, "ניייי, אנחנו לא אוהבים סרטים ישראלים". זה בסדר, גם אני לא! להיפך, הצפייה מומלצת אפילו יותר למי שלא אוהב (אבל גם למי שכן).
בכל אופן, הנה הפרק הראשון, מוזמנים להגיב עליו ביוטיוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *